Šeštadienį pusfinalyje JAV atvirųjų pirmenybių nugalėtojas Marinas Čiličius per 2 valandas ir 12 minučių trijuose setuose - 4:6, 6:3, 6:2 - nugalėjo Michailą Kukuškiną iš Kazachstano.

Savo ruožtu Roberto Bautista Agutas, kuris šiame turnyre privertė pasiduoti Ričardą Berankį, pusfinalyje per mažiau nei pusantros valandos 6:4, 6:4 įveikė trečiąjį pagal skirstymą latvį Ernestą Gulbį.

25-ą kartą surengto ATP serijos vyrų teniso turnyro Rusijos sostinėje prizų fondą sudaro 776 620 dolerių.

ATP serijos teniso turnyro Švedijos sostinėje vienetų varžybų finale – čekas ir bulgaras

Švedijos sostinėje besibaigiančio ATP serijos „If Stockholm Open“ tarptautinio vyrų teniso turnyro vienetų varžybų finale sekmadienį dėl pagrindinio prizo, 94 500 eurų čekio bei 250 įskaitinių ATP klasifikacijos taškų kovos favoritu laikomas 29-erių metų čekas Tomašas Berdychas ir antroji raketė 23-ejų bulgaras Grigoras Dimitrovas.

Penktą kartą turnyre dalyvaujantis bei 2012 metais Švedijos sostinės korte triumfavęs Tomašas Berdychas pusfinalio mače per mažiau nei pusantros valandos 7:6 (9:7), 6:4 nugalėjo vokietį Matthiasą Bachingerį, o čempiono titulą ginantis bulgaras Grigoras Dimitrovas per 79 minutes 6:3, 7:5 įveikė Australijos tenisininką Bernardą Tomičių.

ATP serijos Stokholmo vyrų teniso turnyro prizų fondą sudaro 521 405 eurai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)