Dvikova truko valandą ir 55 minutes, o už pergalę Šveicarijos tenisininkui be pagrindinio prizo atiteko 798 540 dolerių čekis ir 1000 ATP klasifikacijos taškų.

R. Federeris pusfinalyje 6:4, 6:4 nugalėjo pirmąją pasaulio raketę iš Serbijos Novaką Djokovičių, o G. Simonas 6:2, 7:6 (7:1) įveikė ispaną Feliciano Lopezą (ATP–21).

Beje, šveicaras ATP reitinge aplenks ispaną Rafaelį Nadalį ir rikiuosis antras.

30-metė australė Japonijoje apgynė nugalėtojos titulą

Japonijoje pasibaigusio WTA serijos „Japan Open Tennis 2014“ moterų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudarė 250 tūkst. JAV dolerių, vienetų varžybų nugalėtojos titulą apgynė 30-metė australė Samantha Stosur.

Favorite laikyta Australijos tenisininkė sekmadienį finale po 1 valandą ir 40 minučių trukusios kovos 7:6 (9:7), 6:3 įveikė penktą reitingą turėjusią 20-etę Zariną Diyas iš Kazachstano ir turnyrą Osakoje laimėjo jau trečią kartą. Anksčiau ji čia triumfavo 2009 ir 2013 metais.

Laimėjusiai pirmąjį turnyrą šiais metais ir penktąjį karjeroje S. Stosur be pagrindinio prizo atiteko 43 tūkst. dolerių čekis bei 280 WTA reitingo taškų.

Samantha Stosur

Dvejetų varžybas laimėjo japonės Shuko Aoyamos ir čekės Renatos Voracovos pora, finale 6:1, 6:2 nugalėjusi ispanės Laros Arruabarrenos Vecino ir vokietės Tatjanos Marios duetą.

Turnyro Kinijoje nugalėtoja tapo amerikiete

Sekmadienį Kinijoje pasibaigusį WTA serijos „Tianjin Open“ tarptautinio moterų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudarė ketvirtis milijono JAV dolerių, vienetų varžybas laimėjo 24-erių metų amerikietė Alison Riske.

Šeštą reitingą turėjusi Alison Riske lemiamoje dvikovoje per 1 valandą ir 20 minučių 6:3, 6:4 nugalėjo trečiąją pagal skirstymą 17-metę šveicarę Belindą Benčič ir laimėjo pirmą karjeroje WTA serijos turnyrą.

Kartu su pagrindiniu prizu amerikietei atiteko 43 tūkst. JAV dolerių čekis bei 280 įskaitinių WTA klasifikacijos taškų.

Dvejetų varžybose triumfavo antroji pora rusė Ala Kudriavceva ir Anastasija Radionova iš Australijos, finale 6:7 (6:8), 6:2, 10:8 įveikusi rumunės Soranos cristea ir slovėnės Andra Klepac duetą.

Austrijoje triumfavo čekė

Austrijoje baigėsi WTA serijos „Generali Ladies Linz“ moterų serijos turnyras, kurio prizų fondą sudaro 250 tūkst. JAV dolerių.

Vienetų varžybų nugalėtoja tapo septintoji pagal skirstymą 22-jų metų čekė Karolina Pliskova, sekmadienį finale po 2 valandas ir 23 minutes trukusios trijų setų kovos 6:7 (4:7), 6:3, 7:6 (7:4) įveikusi bendraamžę iš Italijos Camilą Giorgi.

Laimėjusi tau trečiąjį turnyrą karjeroje ir antrąjį šiais metais K. Pliskova be pagrindinio prizo gavo 280 WTA klasifikacijos taškų bei 43 tūkst. JAV dolerių čekį.

Dvejetų varžybas laimėjo rumunės Ralucos Olaru ir amerikietės Annos Tatishvili duetas, finale 6:2, 6:1 nugalėjęs vokietės Annikos Beck bei prancūzės Carolines Garcia porą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (40)