Moterų vienetų varžybų nugalėtoja trečiuoju bandymu tapo favoritė iš Ispanijos 25-erių metų Carla Suarez Navarro. Penktą kartą karjeroje WTA turnyrų finale ir trečią kartą iš eilės šiame turnyre lemiamą dvikovą žaidusi Ispanijos tenisininkė šeštadienį trijuose setuose 6:4, 3:6, 6:4 įveikė septintą reitingą turėjusią rusę Svetlaną Kuznetsovą.

Pirmą karjeroje WTA serijos turnyrą laimėjusiai Carlai Suarez Navarro be pagrindinio prizo atiteko ir 260 WTA reitingo taškų bei 34 677 eurų čekis.

Vyrų vienetų varžybų finale favoritu laikomas čekas Tomašas Berdychas susitiks su argentiniečiu Carlosu Berlocqu.

Pusfinalyje Tomašas Berdychas 6:2, 6:21 nugalėjo rumuną Victorą Hanescu, o Carlosas Berlocqas 7:6 (8:6), 6:2 įveikė ispaną Danielį Gimeno-Traverą.

Vyrų vienetų varžybų nugalėtojas be pagrindinio prizo savo sąskaitą papildys 250 ATP reitingo taškų bei 77 315 eurų.