Praėjusį sekmadienį (rugsėjo 4 d.) laimėjęs turnyrą Brašove, jau trečiadienį „F16 Futures“ turnyro Bukarešte vienetų varžybų pirmame ture antras pagal skirstymą lietuvis per 1 valandą ir 27 minutes 6:3, 6:4 nugalėjo 25-erių japoną Ryuseį Makiguchį (ATP–740) ir iškovojo šeštą pergalę iš eilės.

Užsitikrinęs 1 ATP reitingo tašką ir 172 JAV dolerių čekį L. Grigelis aštuntfinalyje susitiks su 17-mečiu rumunu Edrisu Fetisleamu (ATP–1793), kuris šešioliktfinalyje po trijų valandų kovos 6:7 (3:7), 7:6 (7:5), 6:4 įveikė 28-erių tėvynainį Mirceą–Alexandru Jecaną (ATP–819).

ITF serijos vyrų teniso turnyro Brašove prizų fondą sudaro 10 tūkst. dolerių.