Tai buvo pirmasis 29-erių metų Austrijos tenisininkės, kuri planetos reitinge užima 86-ą vietą, laimėtas WTA serijos teniso turnyras.

Kartu su pagrindiniu prizu Y. Meusburger atiteko 280 WTA klasifikacijos taškų bei 40 tūkst. JAV dolerių čekis.

26-erių metų A. Hlavačkova tenkinosi 200 reitingo taškų bei 20 tūkst. dolerių piniginiu prizu.

Prieš šešerius metus Y. Meusburger šio turnyro vienetų varžybų finale pralaimėjo Francescai Schiavonei bei tapo pirmąją Austrijos tenisininke po Tamiros Paszek, kuriai pavyko laimėti WTA serijos turnyrą. Pastaroji austrė praėjusių metų birželio mėnesį triumfavo turnyre Birmingame (Anglija).

Dvejetų varžybas laimėjo austrė Sandra Klemenschits poroje su slovėne Andreja Klepač, finale 6:1, 6:4 įveikusios vokietės Kristinos Barrois ir graikės Eleni Daniilidou duetą.