Vienetų varžybų šešioliktfinalyje penktoji raketė serbė Ana Ivanovič 7:6 (7:2), 6:1 nugalėjo vokietę Sabinę Lisicki, ispanė Garbine Muguruza Blanco 6:2, 4:6, 6:2 privertė pasiduoti šeštą pagal reitingą slovakę Dominiką Cibulkovą, o Monica Puig iš Puerto Riko 6:3, 7:5 įveikė septintąją pagal skirstymą Ispanijos tenisininkę Carlą Suarez Navarro.

Antradienį vienetų varžybų šešioliktfinalio etapą sėkmingai taip pat įveikė slovakė, korto šeimininkė ir kanadietė:

Daniela Hantuchova (Slovakija) – Paula Ormaechea (Argentina) 6:3, 6:4;
Venus Williams (JAV) – Paula Kania (Lenkija) 6:3, 6:2;
Carol Zhao (Kanada) – Yanina Wickmayer (Belgija) 6:2, 1:0 – belgės trauma.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 470 WTA reitingo taškų ir 120 tūkst. dolerių čekis.

Turnyro Austrijoje aštuntfinalyje – ispanas ir du argentiniečiai

Austrijoje tęsiasi ATP serijos tarptautinis „bet-at-home Cup Kitzbühel“ vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 426 605 eurai.

Vienetų varžybų šešioliktfinalyje ispanas Pablo Andujaras 6:3, 6:4 nugalėjo korto šeimininką Jurgeną Melzerį, argentinietis Diego Schwartzmanas 6:1, 6:0 sutriuškino Vokietijos atstovą Alexanderį Zverevą, o kitas Argentinos tenisininkas Juanas Monaco 0:6, 6:2, 6:1 privertė pasiduoti Andrejų Golubevą iš Kazachstano.

Vienetų varžybų nugalėtojui kartu su pagrindiniu prizu atiteks 77 315 eurų čekis bei 250 ATP klasifikacijos taškų.

Paaiškėjo septyni ATP serijos vyrų teniso turnyro Vašingtone aštuntfinalio dalyviai

JAV sostinėje tęsiasi ATP serijos tarptautinis „Citi Open“ vyrų teniso turnyras, kurio prizų foną sudaro beveik 1,4 mln. JAV dolerių.

Vienetų varžybų šešioliktfinalyje septintoji raketė Kevinas Andersonas iš Pietų Afrikos Respublikos 6"3, 6:4 nugalėjo rusą Jevgenijų Donskojų, devintas pagal reitingą kroatas Ivo Karlovičius 7:6 (7:5), 6:7 (11:13), 7:6 (7:2) privertė pasiduoti prancūzą Benoit'ą Paire'ą, korto šeimininkas Timas Smyczekas 7:6 (7:5), 3:6, 6:4 įveikė dvyliktąjį pagal skirstymą Prancūzijos tenisininką Jeremy'į Chardy'į, o keturioliktoji raketė australas Lleytonas Hewittas iš tolesnės kovos eliminavo tautietį Marinko Matoševičių - 6:4, 6:3.

Antradienį sėkmingai šešioliktfinalio barjerą įveikė tunisietis, Uzbekistano tenisininkas bei slovakas:

Malek Jaziri (Tunisas) - 11-Radek Štepanek (Čekija) 2:6, 7:6 (7:3), 6:1;
15-Denis Istomin (Uzbekistanas) - Bernard Tomič (Australija) 6:4, 7:6 (8:6);
Lukaš Lacko (Slovakija) - 16-Lu Yen-Hsun (Taivanas) 6:1, 6:4.

Vienetų varžybų pirmojo rato (1/32 finalo) mačuose pergales antradienį iškovojo bei šešioliktfinalio dalyviais tapo šie tenisininkai:

Benjamin Becker (Vokietija) - Blaž Kavčič (Slovėnija) 6:3, 7:6 (9:7);
Victor Estrella (Dominikos Respublika) - Tobias Kamke (Vokietija) 6:2, 4:6, 7:6 (7:4);
Jack Sock (JAV) - Michael Berrer (Vokietija) 7:6 (7:2), 6:4;
Dudi Sela (Izraelis) - Samuel Groth (Australija) 7:6 (7:3), 3:6, 6:4;
Sam Querrey (JAV) - Michael Russell (JAV) 6:4, 6:3;
Steve Johnson (JAV) - James Duckworth (Australija) 6:3, 7:6 (7:4).

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 500 ATP reitingo taškų bei 316 400 dolerių čekis.

WTA serijos moterų teniso turnyre JAV sostinėje baigėsi vienetų varžybų šešioliktfinalio etapas

JAV sostinėje vykstančiame WTA serijos „Citi Open“ moterų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 250 tūkst. JAV dolerių, baigėsi vienetų varžybų šešioliktfinalio etapas.

Antradienį pergales iškovojo bei aštuntfinalio dalyvėmis tapo dvi rusės, belgė, dvi korto šeimininkės, serbė, prancūzė ir Naujosios Zelandijos tenisininkė:

Kristina Mladenovič (Prancūzija) – 1-Lucie Šafaržova (Čekija) 2:6, 6:3, 6:3;
Marina Erakovič (Naujoji Zelandija) – Kristyna Pliskova (Čekija) 4:6, 6:2, 6:4.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 43 tūkst. JAV dolerių čekis bei 280 WTA klasifikacijos taškų.