Vyrų vienetų varžybų aštuntfinalyje 28-oji pasaulio raketė S. Wawrinka 7:6, 5:7, 6:4, 3:6, 8:6 dramatiškai palaužė Stefaną Tsitsipą.

Šveicaras su 6-ąją vietą ATP reitinge užimančiu graiku kovojo pirmą kartą karjeroje. Pats S. Tsitsipas yra pirmasis „Roland Garros“ aštuntfinalį pasiekęs Graikijos tenisininkas.

2009 metų „French Open“ čempionas 37-erių R. Federeris (3-oji pasaulio raketė) 6:2, 6:3, 6:3 nugalėjo 32-ejų argentinietį Leonardo Mayerį (68).

Net 11 kartų „French Open“ turnyre triumfavęs 32-ejų metų ispanas Rafaelis Nadalis (2-oji raketė) :2, 6:3, 6:3 nugalėjo 25-erių metų argentinietį Juaną Ignacio Londero (78).

Moterų vienetų varžybų aštuntfinalyje sekmadienį 29-erių latvė Anastasija Sevastova (12-oji pasaulio raketė) 2:6, 0:6 pralaimėjo 19-metei čekei Marketai Vondroušovai (38).

Pirmą kartą į „Grand Slam“ turnyro ketvirtfinalį iškopusi Čekijos tenisininkė susitiks su 28-erių metų kroate Petra Martič (31-oji pasaulio raketė).

Pastaroji sekmadienį 5:7, 6:2, 6:4 įveikė 33-ejų metų estę Kaią Kanepi (88).

2016 metų „French Open“ turnyro nugalėtoja 25-erių metų ispanė Garbine Muguruza (19-oji raketė) sekmadienį 4:6, 3:6 pralaimėjo 26-erių metų amerikietei Sloane Stephens (7).

Turnyro prizų fondą sudaro 42,661 mln. eurų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)