Pirmąjį setą N. Djokovičius laimėjo 6:1. Antrą setą N. Djokovičius laimėjo sunkiau - rezultatu 7:5, trečiame sete serbas sulaukė dar didesnio A. Murray pasipriešinimo, tačiau jį laimėjo 7:6.

N.Džokovičiui tai jau 11-as karjeroje laimėtas „Didžiojo kirčio“ turnyras.

A. Murray devintą kartą žaidė „Didžiojo kirčio“ turnyro finale, laimėjo du turnyrus, tačiau ne „Australian Open“.

Tarpusavio dvikovose tenisininkai buvo susitikę ne vieną kartą. 22 mačus laimėjo N. Džokovičius, o A. Murray – tik 9.

Bendrą turnyro prizų fondą sudaro net 44 mln. Australijos dolerių (apie 30,57 mln. JAV dolerių). „Australian Open“ nugalėtojai susižers net 2000 ATP reitingo taškų ir 2,65 mln. Australijos dolerių (1,84 mln. JAV dolerių).

Moterų varžybų finale šeštadienį vokietė Angelique Kerber sensacingai nugalėjo amerikietę Sereną Williams.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (51)