Vienetų varžybų pirmojo rato (1/32 finalo) mačuose pergales iškovojo bei šešioliktfinalio dalyvėmis tapo korto šeimininkė, dvi amerikietės, vokietė ir dvi australės.

12-Flavia Pennetta (Italija) – Yvonne Meusburger (Austrija) 6:2, 6:3;

Samantha Stosur (Australija) – 15-Sabine Lisicki (Vokietija) 6:3, 6:3;

16-Sloane Stephens (JAV) – Bojana Jovanovski (Serbija) 3:6, 6:3, 6:3;

Venus Williams (JAV) – Annika Beck (Vokietija) 6:3, 6:1;

Andrea Petkovič (Vokietija) – Romina Oprandi (Šveicarija) 6:3, 6:0;

Casey Dellacqua (Australija) – Magdalena Rybarikova (Slovakija) 4:6, 6:1, 6:4.

Vienetų varžybų nugalėtojai kartu su pagrindiniu prizu atiteks 387 130 eurų čekis ir 900 WTA klasifikacijos taškų.

Du prancūzai, rusas bei čekas – ATP turnyro Italijos sostinėje šešioliktfinalyje

Italijos sostinėje vykstančiame „ATP World Tour Masters 1000“ serijos tarptautiniame vyrų teniso turnyre „Internazionali BNL d'Italia“, kurio prizų fondą sudaro 2,884 mln. eurų, paaiškėjo dar keturi vienetų varžybų šešioliktfinalio dalyviai.

Pirmojo rato (1/32 finalo) mače vienuoliktoji raketė prancūzas Jo-Wilfriedas Tsonga 6:3, 7:6 (7:5) nugalėjo ukrainietį Aleksandrą Dolgopolovą, o kitas Prancūzijos tenisininkas Stephane'as Robert'as 1:6, 6:4, 6:1 privertė pasiduoti Kolumbijos atstovą Alejandro Gonzalezą.

Tuo tarpu keturioliktas pagal reitingą rusas Michailas Južnas pirmojo rato mače 6:4, 6:4 įveikė prancūzą Nicolasą Mahutą, o čekas Lukašas Rosolas iš tolesnės kovos eliminavo tryliktąjį pagal skirstymą italą Fabio Fogninį – 6:3, 6:2.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 549 tūkst. eurų čekis bei 1000 ATP klasifikacijos taškų.