Beje, šeštadienį ryte pusfinalyje Kaia Kanepi 7:6 (8:6), 6:4 privertė pasiduoti amerikietę Jamie Hampton, o Peng Shuai 6:4, 2:6, 6:4 įveikė šveicarę Rominą Oprandi.

Be pagrindinio prizo Estijos tenisininkei atiteko ir 107 tūkst. dolerių čekis bei 470 WTA klasifikacijos taškų.

Prancūzijoje pasibaigusį WTA serijos „Internationaux de Strasbourg“ moterų teniso turnyrą, kurio prizų fondą sudarė 220 tūkst. JAV dolerių, šeštadienį antruoju bandymu laimėjo 23-jų metų prancūzė Alize Cornet.

Praėjusiais metais vienetų varžybų finale žaidusi bei šiemet trečiąjį reitingą turėjusi Alize Cornet lemiamoje dvikovoje 7:6 (7:4), 6:0 nugalėjo po ketverių metų pertraukos vėl finale žaidusią čekę Lucie Hradecką ir laimėjo pirmąjį šiemet bei trečiąjį karjeroje WTA serijos turnyrą.

Kartu su pagrindiniu prizu Prancūzijos tenisininkei atiteko 37 tūkst. dolerių čekis bei 280 įskaitinių WTA reitingo taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)