Moterų vienetų varžybų aštuntfinalyje pergales iškovojo ir į ketvirtfinalį pateko abi likusios favoritės: pirmąjį reitingą turinti kinė Li Na 6:1, 6:4 nugalėjo kanadietę Aleksandrą Wozniak, o antroji pagal skirstymą lenkė Agnieszka Radwanska 7:5, 6:3 įveikė prancūzę Alizę Cornet.

Nepasisekė praėjusių metų šio turnyro finalininkei dešimtajai raketei Carolinei Wozniacki iš Danijos, kuri 3:6, 1:6 pralaimėjo septintajai pagal reitingą serbei Jelenai Jankovič, kuri šiame turnyre triumfavo 2010-aisiais.

Kitų antradienį vykusių aštuntfinalio mačų rezultatai:

6-Simona Halep (Rumunija) – 18-Eugenie Bouchard (Kanada) 6:2, 1:6, 6:4;

12-Dominika Cibulkova (Slovakija) – 8-Petra Kvitova (Čekija) 6:3, 6:2;

17-Sloane Stephens (JAV) – Alisa Klejbanova (Rusija) 6:3, 7:5;

20-Flavia Pennetta (Italija) – Camila Giorgi (Italija) 6:2, 6:1;

Casey Dellacqua (Australija) – Lauren Davis (JAV) – be kovos.

Vyrų vienetų varžybų šešioliktfinalio barjerą sėkmingai įveikė bei į aštuntfinalį pateko dvidešimtąjį reitingą turintis latvis Ernestas Gulbis, antradienį trijuose setuose 2:6, 6:1, 7:5 palaužęs penkioliktojo pagal skirstymą bulgaro Grigoro Dimitrovo pasipriešinimą.

Aštuntfinalyje žais ir trečiojo šio turnyro nugalėtojo titulo siekiantis bei antras pagal reitingą serbas Novakas Djokovičius. 2008 ir 2011 metais Indian Velse triumfavęs Serbijos tenisininkas šešioliktfinalyje 6:1, 3:6, 6:1 nugalėjo Alejandro Gonzalezą iš Kolumbijos.

Kitų antradienį vykusių šešioliktfinalio mačų rezultatai:

12-John Isner (JAV) – Lu Yen-Hsun (Taivanas) 6:4, 6:3;

24-Marin Čilič (Kroatija) – 16-Tommy Robredo (Ispanija) 6:4, 6:3;

30-Fernando Verdasco (Ispanija) – 8-Richard Gasquet (Prancūzija) 7:6 (7:5), 6:1;

Roberto Bautista Agut (Ispanija) – Jarkko Nieminen (Suomija) 6:2, 4:6, 7:6 (8:6);

Feliciano Lopez (Ispanija) – Michail Kukuškin (Kazachstanas) 1:6, 6:3, 6:4;

Julien Benneteau (Prancūzija) – Dominic Thiem (Austrija) 7:6 (7:4), 6:3.

Kartu su pagrindiniais prizais moterų bei vyrų vienetų varžybų nugalėtojų laukia 1 mln. dolerių čekiai bei po 1000 WTA ir ATP klasifikacijos taškų.