Trečiame sete L. Mugevičius šešis kartus buvo per tašką nuo pralaimėtų padavimų, tačiau lietuvis nepalūžo. Rezultatui esant 3:3 mūsiškis laimėjo tris geimus iš eilės ir iškovojo pergalę.

Patekdamas į „Futures“ turnyro Ukrainoje finalą L. Mugevičius uždirbo 10 reitingo taškų ir 848 JAV dolerius. Finale Lietuvos tenisininkas kausis su ukrainiečio Denyso Mylokostovo ir italo Francesco Vilardo poros nugalėtoju.

L. Mugevičiui tai bus ketvirtas „Futures“ serijos turnyro finalas šiemet. Vienintelį karjeroje lietuvis laimėjo prieš kelis mėnesius Gruzijoje.

L. Mugevičiaus laukia ir dvejetų varžybų finalas, kurs jis poroje su Vladyslavu Manafovu raketes surems su M. Deviatiarovu ir F. Vilardo.