Mačas truko 2 val. 56 min.

Lietuvos tenisininkas į pagrindines varžybas pateko įveikęs atrankos barjerą.

Dvejetų varžybų pirmajame rate T. Babelis ir rumunas George Botezanas 6:2, 6:2 nugalėjo vokietį Christopherį Patzanovsky ir britą Davidą Quayle'ą.

Lietuvio ir rumuno duetas ketvirtfinalyje susitiks su airiu Samueliu Bothwellu ir britu Scottu Duncanu.

T. Babelis liepą yra iškovojęs Lietuvos čempiono titulą. Turnyro prizų fondą sudaro 25 tūkst. JAV dolerių.

Ten pat vykstančio moterų turnyro pirmajame rate lietuvė Andrė Lukošiūtė 3:6, 4:6 pralaimėjo rumunei Karolai Patriciai Bejenaru. Mačas truko 1 val. 28 min.

Moterų turnyro prizų fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių.

Didžiojoje Britanijoje vykstančio vyrų turnyro „GB Pro Series Roehampton“ vienetų varžybų pirmajame rate Julius Tverijonas po 2 val. 13 min. trukusios kovos 7:5, 4:6, 2:6 pralaimėjo prancūzui Gabrieliui Petit.

J. Tverijonas tęs kovą dvejetų varžybose. Turnyro prizų fondą sudaro 25 tūkst. JAV dolerių.

JAV vykstančio moterų turnyro „Kentucky Bank Tennis Championships“ vienetų varžybų pirmajame rate lietuvė Justina Mikulskytė 2:6, 3:6 pralaimėjo lenkei Magdalenai Frech (237-oji pasaulio raketė).

Dvejetų varžybų pirmajame rate J. Mikulskytė ir Akvilė Paražinskaitė 6:2, 6:2 nugalėjo JAV atstoves Anastasią Nefedovą ir Alycią Parks. Ketvirtfinalyje mūsiškės žais su Juodkalnijos tenisininke Vladica Babič ir švede Julia Rosenqvist.

Turnyro prizų fondą sudaro 60 tūkst. JAV dolerių.