Nugalėtojui D. Ferrero, kuris šiemet kortuose laimėjo 13 mačų iš 14, kartu su pagrindiniu prizu atiteko 500 ATP reitingo taškų ir 278 tūkst. dolerių čekis.

F. Verdasco tenkinosi 300 įskaitinių reitingo taškų bei 125 300 dolerių piniginiu prizu.

Vyrų dvejetų varžybas laimėjo ispanai Davidas Marrero poroje su F. Verdasco, finale 6:3, 6:4 privertę pasiduoti tautiečius Marcelį Granollersą bei Marcą Lopezą.

Moterų vienetų varžybose triumfavo trečia pagal reitingą italė Sara Errani, finale per pustrečios valandos 5:7, 7:6 (7:2), 6:0 antrą pagal skirstymą tautietę Flavią Pennettą, kuri šio turnyro nugalėtoja buvo 2005 ir 2008 metais.

Be pagrindinio prizo nugalėtojai atiteko 280 WTA klasifikacijos taškų ir 37 tūkst. dolerių čekis, finalą pralaimėjusiai tenisininkei - 200 reitingo taškų bei 19 tūkst. dolerių piniginis prizas.

Moterų dvejetų varžybas laimėjo favoritėmis laikytos italės S. Errani poroje su Roberta Vinci, finale 6:2, 6:1 sutriuškinusios ispanes Lourdes Dominguez Lino bei Arantxą Parrą Santonją.