Pirmame B grupės trečio turo mače britai 3:0 nugalėjo Vokietijos komandą.

Moterų dvikovoje Heather Watson 6:3, 6:4 įrodė savo pranašumą prieš Sabinę Lisicki, vyrų mače Andy Murray 6:3, 6:4 nugalėjo Aleksandrą Zverevą, o mišrių porų susitikime H. Watson ir A. Murray duetas 6:3, 6:4 įveikė S. Lisicki ir A. Zverevo porą.

B grupės nugalėtojas ir antras finalininkas paaiškės po paskutinės dvikovos, kurioje žaidžia Australijos (Green) ir Prancūzijos ekipos. Jei prancūzams šis mačas nieko nereiškia, tai jų pergalė svarbi britams, kurie tik tokiu atveju gali patekti į finalą.

Pirma finalininke dar ketvirtadienį tapo A grupės turnyrą laimėjusi Ukrainos rinktinė, kuri lemiamą turnyro mačą žais antrą kartą. Prie 21-erius metus ukrainiečiai finale 0:2 pralaimėjo Vokietijos tenisininkams.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, setų santykis):

1.Australija (Green)205:1
2.Didžioji Britanija216:3
3.Vokietija122:7
4.Prancūzija022:4

Galutinė A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, setų santykis):

1.Ukraina***306:3
----------------------------
2.Čekija125:4
3.Australija (Gold)124:5
4.JAV123:6

*** - pateko į finalą

Turnyro finale dėl pagrindinio prizo kovos grupių nugalėtojai. 2015 metais šį turnyrą Australijoje pirmą kartą varžybų istorijoje laimėjo Lenkijos komanda, finale 2:1 nugalėjusi šešiskart turnyro čempionus JAV tenisininkus.