Šeštadienį lemiamoje vienetų varžybų dvikovoje trečioji pagal skirstymą Klara Zakopalova 4:6, 7:5, 6:0 įveikė antrąją pagal reitingą Ispanijos tenisininkę Garbinę Muguruzą Blanco ir laimėjo pirmąjį WTA serijos turnyrą per pastaruosius aštuonerius metus bei tik trečiąjį karjeroje.

Be pagrindinio prizo čekei atiteko 280 WTA klasifikacijos taškų bei 40 tūkst. dolerių čekis.

San Paulo teniso turnyro finale žais italas ir argentinietis

Brazilijoje vykstančio ATP serijos „Brasil Open“ vyrų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 474 tūkst. JAV dolerių, vienetų varžybų finale žais italas Paolo Lorenzis ir argentinietis Federico Delbonisas.

Tik 114-ą vietą ATP klasifikacijoje užimančiam Paolo Lorenziui šeštadienį pusfinalyje įskaityta pergalė prieš mačą dėl peties traumos nebaigusį favoritą vokietį Tommy Haasą, kuris pasitraukė iš kovos italui pirmaujant 6:3, 3:2.

Pirmajame ATP serijos turnyro finale žaisiančio italo varžovas Argentinos tenisininkas Federico Delbonisas pusfinalyje 6:4, 6:7 (5:7), 6:4 įveikė brazilą Thomazą Bellucį.

Vienetų varžybų nugalėtojui kartu su pagrindiniu prizu atiteks 250 ATP reitingo taškų bei 85,9 tūkst. dolerių čekis.