Pergalingai Raudonosios grupės turnyrą pradėjo pajėgiausia planetos tenisininkė praėjusių metų baigiamojo turnyro finalininkė baltarusė Viktorija Azarenka, trečiadienį 6:7 (11:13), 7:6 (7:2), 6:4 įveikusi jau antrąją nesėkmę patyrusią penktąją pagal reitingą vokietę Angelique Kerber.

Raudonosios grupės lydere tapo antrąją pergalę iškovojusi trečioji raketė amerikietė Serena Williams, 7:6 (7:2), 6:3 nugalėjusi aštuntąją pagal skirstymą kinę Na Li.

Raudonosios grupės turnyro lentelė:

1.Serena Williams (JAV)2204:04
2.Viktorija Azarenka (Baltarusija)1102:12
3.Li Na (Kinija)1010:20
4.Angelique Kerber (Vokietija)2021:40

Pirmajame Baltosios grupės antrojo turo mače antroji raketė rusė Marija Šarapova 5:7, 7:5, 7:5 įveikė trečiąją pagal skirstymą lenkę Agnieszką Radwanską iš, iškovojusi antrąją pergalę, tapo vienvalde grupės lydere.

Beje, Baltojoje grupėje susirgusią bei šeštąjį reitingą turėjusią čekę Petrą Kvitovą, kuri baigiamąjį turnyrą laimėjo praėjusiais metais, pakeis australė Samatha Stosur.