Ketvirtadienį sužaisti likusieji šeši vienetų varžybų aštuntfinalio mačai, kuriuose užfiksuotos dvi staigmenos – Santiago Giraldo iš Kolumbijos 6:3, 6:4 nugalėjo antrąjį reitingą turėjusį ispaną Tommy Robredo, kitam Kolumbijos atstovui Alejandro Gonzalezui 6:3, 2:0 įskaityta pergalė prieš mačą dėl traumos nebaigusį penktąjį pagal reitingą ispaną Feliciano Lopezą, o amerikietis Donaldas Youngas 6:7 (4:7), 6:4, 6:3 įveikė šeštąjį pagal skirstymą argentinietį Juaną Monaco.

Kituose aštuntfinalio mačuose praėjusių finalininkas trečiąjį reitingą turintis ispanas Nicolas Almagro 6:2, 6:3 nugalėjo amerikietį Michaelą Russellą, ketvirtas pagal skirstymą Ispanijos tenisininkas Fernando Verdasco 6:0, 4:6, 6:3 įrodė savo pranašumą prieš amerikietį Steve'ą Johnsoną, o amerikietis Jackas Sockas 6:4, 6:3 įveikė vokietį Benjaminą Beckerį.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojui atiteks ir 250 ATP reitingo taškų bei 85,9 tūkst. JAV dolerių čekis.

Baigėsi ATP turnyro Maroke aštuntfinalio etapas

Maroke vykstančiame ATP serijos „Grand Prix Hassan II“ vyrų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 426,6 tūkst. eurų, baigėsi vienetų varžybų aštuntfinalio etapas.

Trečioji raketė prancūzas Benoit'as Paire'as 6:4, 5:7, 6:4 privertė pasiduoti ispaną Albertą Montanesą, ketvirtas pagal reitingą Ispanijos tenisininkas Marcelis Granollersas 6:3, 7:6 (7:3) įveikė tautietį Albertą Ramosą, o aštuntas pagal skirstymą ispanas Guillermo Garcia-Lopezas 6:2, 7:5 nugalėjo argentinietį Carlosą Berlocqą.

Likusiuose vienetų varžybų aštuntfinalio mačuose sėkmė lydėjo dar du ispanus bei rusą.

Roberto Carballes (Ispanija) – 5-Joao Sousa (Portugalija) 6:7 (7:9), 7:6 (7:5), 6:2;

Pablo Carreno (Ispanija) – Aleksandr Nedovesov (Kazachstanas) 3:6, 6:1, 7:6 (7:3);

Andrej Kuznecov (Rusija) – Jiri Vesely (Čekija) 6:2, 3:1 – čeko trauma.

Vienetų varžybų nugalėtojui be pagrindinio prizo atiteks ir 250 ATP reitingo taškų bei 77 315 eurų čekis.