Tai buvo antrasis 21-erių metų Austrijos tenisininko laimėtas ATP serijos teniso turnyras per visą karjerą, po triumfo gegužės mėnesį Nicoje (Prancūzija).

Paskutinį kartą austras – Thomas Musteris – šį turnyrą buvo laimėjęs 1995 metais.

Be pagrindinio prizo D. Thiemui atiteko 250 ATP reitingo taškų bei 80 tūkst. eurų čekis.

J. Sousa buvo priverstas tenkintis 150 įskaitinių ATP klasifikacijos taškų ir 42 100 eurų piniginiu prizu.

Finalinį vienetų mačą korte stebėjo Kroatijoje atostogaujantis pajėgiausias pasaulio tenisininkas serbas Novakas Djokovičius, kuris šiame turnyre paskutinį kartą žaidė 2006 metais.

Dvejetų varžybų nugalėtojais tapo argentinietis Maximo Gonzalezas poroje su brazilu Andre Sa, finale 4:6, 6:3, 10:5 įveikę trečią pagal reitingą porą – lenką Mariuszą Fyrstenbergą ir meksikietį Santiago Gonzalezą.

„Konzum Croatia Open Umag“ vyrų teniso turnyro Kroatijoje prizų fondą sudarė 439 405 eurai.

Kolumbijoje – B. Tomičiaus triumfas

Kolumbijos sostinėje Bogotoje pasibaigusio ATP serijos „Claro Open Colombia“ vyrų teniso turnyro vienetų varžybų čempiono titulą apgynė antroji raketė australas Bernardas Tomičius, 6:1, 3:6, 6:2 privertęs pasiduoti trečią pagal reitingą prancūzą Adrianą Mannarino.

Bogotos kortuose B. Tomičius laimėjo visus 9 žaistus mačus, o praėjusių metų turnyro finale įveikė kroatą Ivo Karlovičių.

Tai buvo jau trečiasis 22-ejų metų Australijos tenisininko turnyras per visą karjerą. Pirmąjį turnyrą jis 2013 metais laimėjo gimtinėje – Sidnėjuje.

Be pagrindinio prizo B. Tomičiui atiteko 250 įskaitinių ATP klasifikacijos taškų bei 124 325 JAV dolerių čekis.

27-erių metų A. Mannarino laimikis – 150 ATP reitingo taškų ir 65 480 dolerių piniginis prizas.

Dvejetų varžybų nugalėtojais tapo prancūzas Edouardas Rogeris-Vasselinas poroje su čeku Radeku Štepaneku, finale 7:5, 6:3 įveikę trečius pagal skirstymą kroatą Matę Pavičių bei Michaelą Venusą iš Naujosios Zelandijos.

ATP serijos „Claro Open Colombia“ vyrų teniso turnyro prizų fondą sudarė 683 515 dolerių.