R. Federeris ketina įrodyti, kad į pensiją jam dar anksti.

Dusyk šį turnyrą laimėjo škotas Andy Murray, kuriam praėjusią savaitę Kanadoje nosį nušluostė Latvijos tenisininkas Ernestas Gulbis. Lietuvių kaimynas Sinsinatyje pirmame etape išmėgins jėgas su rusu Michailu Južnu.

Į čempiono titulą nusitaikė ir Novakas Djokovičius bei Rafaelis Nadalis. Beje, abu šie teniso monstrai nė karto netapo nugalėtojais Sinsinatyje. Po fiasko Vimbldone puikią sportinę formą pasiekęs Rafa praėjusį sekmadienį iškovojo pergalę kitose „Masters“ serijos varžybose Monrealyje – pusfinalyje nukovė N. Djokovičių, o finale sutriuškino Kanados atstovą Milošą Raoničių. R. Nadalis šiemet jau laimėjo net keturis „Masters“ turnyrus iš šešių.

Varžybos Sinsinatyje nesėkmingai susiklostė Ričardui Berankiui. Jis pirmame atrankos etape 1:6, 0:6 pralaimėjo prancūzui Edouardui Roger-Vasselinui.

„Western & Southern Open“ turnyro prizų fondas – 3 milijonai JAV dolerių. Čempionas gaus 584 tūkst., finalą pralaimėjusiam tenisininkui atiteks 286 tūkst. dolerių.