Šis susitikimas buvo paskutinis turnyro istorijoje apie karjeros pabaigą jau paskelbusiam Mantui Kalniečiui.

Strategas Kazys Maksvytis nerado vietos patyrusiam gynėjui rungtynėse, kuriose gynėjai po ilgosios pertraukos strigo organizuodami „Žalgirio“ atakas, dukart Dovydas Giedraitis kamuolį pametė nepasiekęs vidurio linijos, o gynyboje nesusitvarkyta su sezono mačą sužaidusiu Parisu Lee (24 taškai).

„Dabar žvelgiant atgal, vaizdo nebūtų sugadinęs“, – jau po dvikovos pripažino K. Maksvytis.

Bet dvikovos pradžia anaiptol nieko blogo nežadėjo. Pirmoje mačo pusėje pagal atšokusius kamuolius dominavę svečiai (25 – 11) susikūrė 11 antrųjų šansų puolime. Kitoje aikštės pusėje varžovus gynyboje kaustęs „Žalgiris“ po dviejų kėlinių pirmavo 42:27.

Jau kaip įprasta šiame sezone, atsarginių suolo gale energijos nestokojęs M. Kalnietis plojo bei ragino komandos draugus po sėkmingų epizodų.

Tačiau antroje rungtynių pusėje svečiai iš Kauno visiškai sustojo: net 23:62 nusileidęs „Žalgiris“ Atėnuose krito 65:89.

2006-ųjų gegužę žaliai-baltą aprangą pirmą kartą tarptautiniame fronte apsivilkęs M. Kalnietis iš viso Kauno komandoje praleido net 10 sezonų, o apskritai Eurolygoje sužaidė 194 mačus, per kuriuos pelnė 1297 taškus ir atliko 588 rezultatyvius perdavimus.

Oficialiai paskutinėmis profesionaliomis rungtynėmis 36-erių metų M. Kalniečiui taps sekmadienio LKL dvikova su Jonavos „CBet“ klubu.