Taisyklė, rodos, paprasta ir aiškiai suprantama, bet... FIFA nusprendė, kad nuo šiol „sienelės“ ir baudinio taško vietą ant vejos arbitrai prieš smūgį turės pažymėti specialiu purškalu – kad būtų užkirstas kelias abipusiam gudravimui: smūgiuojantis žaidėjas dažnai kamuolį pasimetėja geru pusmetriu arčiau vartų, o besiginančiųjų „sienelė“ prieš pat smūgį staiga pradeda judėti kamuolio link.

Kad gudravimų daugiau nebūtų, FIFA per pasaulio futbolo čempionatą įteisino putų „9.15 Fair Play“ naudojimą. Putas išrado argentiniečių žurnalistas Pablo C. Silva, o 9.15 jas pavadino todėl, kad atstumas tarp kamuolio ir „sienelės“ turi būti kaip tik 9,15 metro.

Įdomi ir šios putos išradimo istorija. Pats žurnalistas žaidžia vienoje iš Argentinos futbolo mėgėjų lygų. Vieno mačo metu paskyrus lemiamą baudinį, varžovų „sienelė“ taip suįžūlėjo, kad prieš pat smūgį sugebėjo prisigretinti vos per 3 metrus nuo kamuolio. Įvartis nebuvo įmuštas. Tačiau arbitras nieko nedarė ir nė vieno nenubaudė.

„Mes pralošėme tas rungtynes, o namo grįžome pikti ir kupini kartėlio, – pasakoja P. C. Silva. – Tada nusprendžiau, kad taip neteisinga, ir reikia ką nors daryti.“

Taip P. C. Silva sumanė užmaišyti vandens, butano ir aktyviųjų paviršiaus medžiagų kokteilį ir jį suslėgti aerozoliniame flakonėlyje. Rezultatas – aiškiai matoma purškiama puta, kuri išgaruoja po maždaug 45 sekundžių.

Kažką panašaus dar devintame XX a. dešimtmetyje buvo sugalvoję kiti išradėjai, tačiau P. C. Silva patentavo savo produktą, o šis tapo neatsiejamu FIFA arbitrų atributu Pasaulio futbolo čempionato mačuose.