Rūtelė pagerino ne tik asmeninį sezono rekordą, bet ir pasiekė geriausią sezono rezultatą pasaulyje, aplenkdama iki tol reitingų lentelėje pirmavusią principinę varžovę rusę Juliją Jefimovą (1:05.89).

Antra Prancūzijoje finišavo danė Rikke Moller Pedersen (1:07.01), o trečia buvo ispanė Jessica Vall Montero (1:07.69).

Vyrų 50 m plaukimo laisvuoju stiliumi A finale Lietuvos atstovas Mindaugas Sadauskas distanciją įveikė per 22.79 sek. ir užfiksavo tokį patį laiką, kaip ir ispanas Markelis Alberdi Sarobe. Abu šie atletai pasidalino 7-8 vietas. Rungtį laimėjo japonas Katsumi Nakamura (22.32).

Giedrius Titenis vyrų 100 m plaukimo krūtine rungtyje dėl aukštų vietų nekovojo. Į B finalą pateko lietuvis finišavo septintas (1:02.68), tad bendroje įskaitoje užėmė 15-ą poziciją.