Jis nuotolį įveikė per 1 minutę 57,70 sekundės ir vos 0,02 sek. nusileido antrą vietą užėmusiam lenkui Lukaszui Wojtui.

Šios rungties nugalėtoju tapo japonas Hidemasa Sano (1:56,22).

Kitas šios distancijos finale plaukęs lietuvis Paulius Andrijauskas (2:00,67) užėmė septintą vietą.

Sekmadienį ryte vykusiose kvalifikacinėse varžybose Vytautas Janušaitis tarp 34 dalyvių buvo tik aštuntas, o Paulius Andrijauskas užėmė trečią vietą.

Vėl septintas, kaip ir išvakarėse dvigubai trumpesniame nuotolyje buvo Saulius Binevičius, 200 m laisvu stiliumi įveikęs per 1 min. 46,50 sekundės.

Rungties nugalėtoju tapo lenkas Pawelas Korzeniowskis (1:45,10), aplenkęs vokietį Paulių Biedermanną (1:45,13) ir italą Matteo Pelliciarį (1:45,25).

Ir antrąją varžybų dieną Berlyne startavo didelė grupė Lietuvos atletų grupė. Jų rezultatai sekmadienio kvalifikacinėse varžybose:

vyrai:

200 m laisvu stiliumi (62 plaukikai) -

3. Saulius Binevičius 1:47,24

53.Mindaugas Jurgelis 1:53,57

8. Vytautas Janušaitis 2:01,29

13.Mindaugas Margis 2:02,30