Šeštadienį į Vingio parką sugužėjo daugiau kaip 800 bėgimo entuziasčių iš visos Lietuvos. Į tradicinį moterų bėgimo renginį atvyko ir vietinės vilnietės bėgikės, ir dalyvės iš Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Jonavos, Utenos, Utenos, Zarasų ir kitų miestų.

Kasmet bėgimas dalyves nuteikia ne tik konkurencijai varžybose, bet ir suvienija. Moterų bėgime dalyvauja mamos su dukromis, draugės, kolegės, sesės, taip kurdamos moterišką bendrystę, palaikant ir motyvuojant vienos kitas.

Šiemet renginio vieta tapo Vingio parkas, tad karštą vasaros dieną dalyvės galėjo lengviau įveikti 5 km trasą medžių atokaitoje. Startas ir finišas moterų laukė prie pat Vingio estrados.

Šių metų moterų bėgimo nugalėtoja tapo Gitana Akmanavičiūtė, 5 km įveikusi per 18 min 34 sek., antra vieta atiteko Ingai Cimarmanaitei (19 min, 9 sek.), o trečiąją vietą užėmė Rūta Šimkūnaitė (19 min, 34 sek.). Visos trys prizininkės, o taip pat ir IV – VI vietos laimėtojos buvo apdovanotos renginio rėmėjų dovanomis.

„Moterų bėgime“ dalyvavo ir bėgikių komandos, iš kurių didžiausia buvo „Bėgimo klubo“ komanda, pelniusi gausiausios komandos taurę bei rėmėjų dovanas.

Mažųjų bėgikų čia laukė „Pritt“ vaikų bėgimo trasa – pusantro šimto jaunųjų sportininkų bėgo vieną ratą aplink Vingio estradą.

Renginyje dalyvių laukė ne tik pats bėgimas – jau nuo 16 val. bėgimo miestelyje prie estrados dalyvių ir jų sirgalių laukė įvairios veiklos bei pramogos. Pagrindinio renginio rėmėjo „Decathlon“ poilsio ir laisvalaikio zonoje moterys žaidė badmintoną ir paplūdimio tenisą, „Neptūno“ zonoje išbandė savo pusiausvyrą, o „Vilnius sveikiau: geros savijautos biuras“ darė visų norinčiųjų pėdos tyrimus bei analizavo kūno sudėtį. „Pritt“ vaikų zonoje animatoriai linksmino mažuosius bėgikus.

Renginio organizatoriai tikina, kad kasmetinis, išskirtinai moterims skirtas bėgimo renginys ugdo pozityvių ir sveiką gyvenseną palaikančių daliosios lyties atstovių auditoriją. Joms ši šventė jau tapo kasmetine tradicija sportuoti drauge, kokybiškai įprasminti laiką kartu bei įkvėpti vienoms kitas aktyviam laisvalaikiui.

Kitų metų moterų bėgimas vėl vyks vasarą, nauja data bus paskelbta netrukus.

Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės