Pirmąsias serijos rungtynes „Baltica“ ledo ritulininkai namuose varžovams šeštadienį pralaimėjo 2:4 (1:1, 0:3, 1:0).

Po įvartį į svečių vartus sekmadienį įmušė Vadimas Chvolesas (19:40), Igoris Kombačiovas (54:52) ir Leonidas Kozlovas (59:58).

Svečių komandoje įvarčiu pasižymėjo Juris Zieminis (35:16).

Trečiosios ir ketvirtosios serijos rungtynės trečiadienį ir ketvirtadienį bus žaidžiamos Rygoje.

„Komandai pavyko tikslai įvykdyti numatytas taktines užduotis pirmame ir trečiame kėliniuose. Šįsyk priešininko atakas sėkmingai atrėmė vartininkas. Mūsų komandai tai buvo svarbi pergalė, po kurios ruošimės artėjančioms rungtynėms išvykoje“, - teigė komandos vyriausias treneris D. Medvedevas.

Nesėkmingai susiklosčius pirmosioms rungtynėms „Balticos“ ledo ritulininkai žaidimą į aikštę iščiuožė žinodami, kad pralaimėjus svečiuose laimėti dvejas rungtynes iš eilės bus labai sunku. Tad nuo pirmosios minutės demonstravo greitą atakuojantį žaidimą ir smūgiavo į priešininko vartus. 19-ąją minutę „Juniors“ vartininkas neatlaikė spaudimo: vilniečiai pelnė įvartį žaisdami mažumoje, taiklų metimą atliko V. Chvolesas. Pirmojo kėlinio metimų į vartų zoną santykis - 12:9 „Baltica“ naudai.

Po pertraukos rygiečiai kibiai stabdė Vilniaus klubo atakas, ritulys dažnai buvo perimamas aikštės viduryje. 35 min. rygiečiams pavyko įmušti įvartį (1:1) .

Trečiame kėlinyje „Balticos“ ledo ritulininkai pelnė įvartį 54-ąją minutę. Likus mažiau nei dviem minutėms „Juniors“ pakeitė vartininką šeštuoju aikštės žaidėju ir bandė beatodairiškai pulti. Tačiau Vilniaus komanda apsigynė ir vienu taikliu smūgiu likus 2 sekundėms iki rungtynių galo palaidojo paskutines Rygos „Juniors“ viltis.

„Po patirto pralaimėjimo komanda buvo užsibrėžusi vienintelį tikslą- laimėti. Jausdami užtikrintą vartininko žaidimą šiandien drąsiai atakavome“, - komentavo vyriausiojo trenerio bendrapavardis puolėjas A. Medvedevas.