George'as Northas antrajame kėlinyje atliko žeminimą ir padidino Velso persvarą iki 16 taškų (19:3). Prancūzai nemažai laiko praleido spausdami varžovus, bet Guilhemo Guirado žeminimas mačo pabaigoje leido tik sušvelninti atsilikimą.

14 taškų nugalėtojams pelnė Danas Biggaras. Su 5 taškais Velsas pakilo į pirmąją turnyro lentelės vietą. Jei Anglijos šeštadienį pratęs pergalių seriją, labai realu, kad "Šešių nacijų" čempionas spręsis kovo 12 dienos rungtynėse tarp anglų ir valų.

Velsas prancūzus nugalėjo jau penktą kartą iš eilės. Paskutinį kartą prancūzai pergalę iškovojo 2011 metų pasaulio čempionato pusfinalyje.

Šeštadienį bus žaidžiamos dar dvejos rungtynės.

Abi pergales iškovojusi Anglijos rinktinė 18 val. 50 min. namuose susitiks su Airijos komanda. Naujojo trenerio vadovaujami anglai sėkmingai pradėjo naujus metus ir, jei pasieks trečiąją pergalę, įgis puikias galimybes iškovoti prestižinį trofėjų. Vos vieną tašką turintiems čempionams airiams tai bus galimybė dar kabintis į kovą dėl pirmosios vietos. 16 val. 25 min. Romoje susitiks autsaideriai italai ir škotai.

Turnyro lentelė (rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):