Atidarymo proga surengtos krepšinio ir tinklinio varžybos, kuriose dalyvavo 28 komandos iš Matuizų, Valkininkų, Varėnos ir kitų rajono miestelių.

Kaimelio sportininkai irgi norėjo išbandyti savo jėgas naujose sporto aikštėse, tad iš pačių Naujųjų Valkininkų žaidynėms užsiregistravo 3 komandos.

Paplūdimio tinklinio varžybose nugalėtojais tapo antroji Matuizų komanda, antra vieta atiteko komandai "Visatos didybė", trečia - pirmai Matuizų komandai.

Tinklinio važybose 6 prieš 6 pirmą vietą iškovojo "Olimpo" komanda, antra vieta džiaugėsi komanda "Už Lietuvą, vyrai!", trečia vieta tenkinosi Matuizų komanda.

Krepšinio 3 prieš 3 varžybas laimėjo komanda RND, antrą vietą užėmė "Mažyliai", trečią - komanda "Už Lietuvą, vyrai!".

Krepšinyje 5 prieš 5 pirmą vietą iškovojo "Spenglos" komanda, antrą - "Už Lietuvą, vyrai!", trečią - "Varėnos" komanda.

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti padėkos raštais bei skulptoriaus Nerijaus Kavaliausko paruoštais specialiai šiai šventei sukurtais medaliais.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)