Olimpinėje distancijoje greičiausias buvo latvis Artūrs Liepa. Jis nuplaukė 1,5 km, numynė dviračiu 40 km ir nubėgo 10 km per solidų laiką – 1 val. 58 min. 9,5 sek.

„Tai mano pirmas kartas Trakuose ir man čia labai patiko. Trasa išties labai graži. Sunkiausia buvo tai, kad dieną prieš turėjau Latvijos čempionatą, tokios pat distancijos, todėl buvo nelengva atsigauti. Man patiko dviračių trasa su savo pakilimais, privertusiais kojas sunkiai dirbti“, – pasakojo A. Liepa.

Artūrs Liepa

Antrąją vietą užėmė vienas perspektyviausių Lietuvos triatlonininkų Lukas Prokopavičius (2 val. 2 min. 57,9 sek.). Trečias liko Airidas Gražinskis (2:06.06,9).

Tarp moterų nugalėjo Inga Paplauskė (2:19.44,3), antra finišavo Unė Narkūnaitė (2:20.37,4), trečia – Gabrielė Garbauskaitė (2:24.46,5).

I. Paplauskė prisipažino, kad sunkiausia Trakuose yra išsibudinti, nes olimpinės distancijos dalyviai startuoja anksti ryte. Visgi geras, ne per karštas, oras leido pasiekti geriausią asmeninį rezultatą Trakų triatlone.

„Bėgimui daug dėmesio šįkart neskyriau, todėl rezultatas galėjo būti dar geresnis. Būtent bėgimas ir buvo sunkiausias. Visgi pavyko pasiekti bendrą gerą rezultatą, todėl esu patenkinta. Geriausiai sekėsi važiuoti dviračiu, nes pavyko įgyvendinti tai, ką sakė treneris“, – džiaugėsi I. Paplauskė.

Per pus trumpesnėje – sprinto – distancijoje greičiausi buvo Zigmas Reisas (1:01.42,9) ir Orinta Mauraitė (1:17.29,6).

Zigmas Reisas
Orinta Mauraitė

Sprinto estafetės varžybose nugalėjo iš žinomų Lietuvos triatlonininkų Tomo Burbulio ir Marijaus Butrimavičiaus bei irkluotojo Dominyko Jančionio sudarytas trio.

Super sprinto („Tri-Fun“) distancijoje nugalėjo Justinas Urba bei Ūla Sijavičiūtė.

Super sprinto estafetėje triumfavo Gustas Kisieliauskas, Julius Ivanovas ir Povilas Čiurlevičius.
Iš viso Trakuose varžėsi daugiau nei 500 sporto mylėtojų.

Bendroje LTT įskaitoje po dviejų etapų olimpinėje distancijoje pirmauja M. Butrimavičius (1910 tšk.), lenkiantis A. Gražinskį (1884 tšk.) ir Vytą Vasilevičių (1851 tšk.).

Tarp moterų pirmauja Gabrielė Garbauskaitė (1561 tšk.), Rūta Cimarmanaitė (1419 tšk.) ir Sigita Šidlauskienė (1286 tšk.).

Trečiasis LTT etapas vyks liepos 22 dieną Jonavoje, ketvirtasis – rugpjūčio 6 dieną Skaudvilėje, penktasis – rugpjūčio 19 dieną Veisiejuose. Sezono laureatai paaiškės po šeštojo etapo rugsėjo 2 dieną, kuris jau tradiciškai vyks Druskininkuose.