Greičiausiai pusmaratonio distanciją įveikė žinomas Lietuvos maratonininkas Ignas Brasevičius („Million steps“). Jis finišavo per 1 val. 8 min. 44 sek. ir tik kiek daugiau nei minute aplenkė antroje vietoje likusį latvį Ugį Jocį. Trečias finišo liniją kirto Lukas Tarasevičius („Top Exchange“, 1:13.55).

Aštunta tarp visų dalyvių ir pirma tarp moterų finišavo taip pat tituluota Lietuvos sportininkė Vaida Žūsinaitė-Nekriošienė („Million steps“, 1:19.40).

Antrąją vietą užėmė po šiokios tokios pertraukos į bėgimo varžybas sugrįžusi Vilmantė Stašauskaitė (Jonavos „Maratonas“, 1:23.32). Trečia liko Neringa Songailienė-Kovarskienė (1:26.19).

10,5 km distancijoje nugalėjo Modestas Dirsė (35.26), aplenkęs latvį Dmitrijų Galašiną (35.45) ir Liną Diraitį (36.16).

Moterų prizininkėmis tapo Laura Vaitkevičienė (43.12), Iveta Valūnaitė (44.37) ir Jurgita Pušinaitė (48.03).

3,5 km bėgimo nugalėtojais tapo Laurynas Grachovskis bei Daiva Bielevičiūtė. Dar būrys aktyviai nusiteikusių žmonių dalyvavimo šiaurietiško ėjimo rungtyje.

Iš viso Alytuje varžėsi per 500 žmonių.

Bendroje LBT įskaitoje lyderiu išlieka Vaidas Ramanauskas (9579 tšk.). Nedaug nuo jo atsilieka Andrius Aukštuolis (9426 tšk.). Trečias yra Remigijus Zalumskis (8664 tšk.).

Tarp moterų pirmauja Dalia Lukošienė (6881 tšk.), antra yra Renata Jatužienė (6424 tšk.), trečia – Aistė Valantiejienė (6417 tšk.).

Klubų įskaitoje toliau užtikrintai pirmauja Kauno BMK (8135 tšk.). Antroje pozicijoje – „Šešios Trim“ (6671 tšk.).

LBT XVI etapas – „Pink Run“ bėgimas Kaune – vyks spalio 2 dieną.