Pirmasis Lietuvos dviratininkas bendroje įskaitoje iš 132-os vietos pakilo į 124-ą, o antrasis - iš 115-os pozicijos nukrito į 119-ą.

Abu lietuviai 206,5 km distancijos finiše 44 minutes bei 12 sekundžių pralaimėjo antrojo etapo nugalėtojui prancūzui Christophe'ui Riblonui.

Etapo rezultatai:

,pre>1. Christophe Riblon (Prancūzija) 6 val. 03 min. 40 sek.
2. Thomas Rohregger (Austrija) atsiliko 1 min. 02 sek.
134.Tosh Van Der Sande (Belgija) 44:51

Bendroje įskaitoje lietuvius nuo lyderiu tapusio lenko Rafalo Majkos jau skiria daugiau nei valanda ir 18 minučių.

Bendra įskaita:

1. Rafal Majka (Lenkija) 11:04:43
2. Sergio Luis Henao Montoya (Kolumbija) atsilieka 4 sek.

P. Šiškevičius nebaigė lenktynių Prancūzijoje

Dešimtą kartą Prancūzijoje vykusių šešių etapų daugiadienių dviratininkų lenktynių "Tour Alsace" baigti nepavyko Pauliui Šiškevičiui, kuris po penkių etapų buvo 108-as, o šeštojo etapo sekmadienį nebaigė.

Lenktynių nugalėtoju tapo vokietis Silvio Herklotzas, aplenkęs kolumbietį Fernando Gutierrezą bei tėvynainį Philippą Walslebeną.

1. Silvio Herklotz (Vokietija)   22 val. 32 min. 47 sek.
2. Fernando Gutierrez (Kolumbija) atsiliko 24 sek.
3. Philipp Walsleben (Vokietija) 24
4. Jan Hirt (Čekija) 26
5. Heiner Rodrigo Parra Bustamente (Kolumbija) 36
...
107.Tim Vanspeybroeck (Belgija) 1:20:06

Šeštojo 139,6 km etapo nugalėtoju tapo vokietis Marcelis Meisenas - 3 valandos 13 minučių bei 32 sekundės.