Šeštadienio vakarą vykusiame moterų 50 m plaukimo krūtine pusfinalyje 0,4 sek. savo buvusį karjeros rekordą (30,64 sek.) pagerinusi K. Teterevkova užėmė 11 vietą.

Pirmajame pusfinalyje startavusi Lietuvos sportininkė nuotolį įveikė šešta (30,24 sek.). Iki finalo mūsiškei pritrūko tik 0,17 sek. Su geriausiu rezultatu į jį pateko Rusijos plaukikė Nika Godun (29,57 sek.).

Primename, kad moterų 100 m plaukimo krūtine rungtyje K. Teterevkova užėmė 5 vietą, o dvigubai ilgesnės distancijos finale buvo 7-a. Iš viso šiame čempionate ji pasiekė net septynis asmeninius rekordus ir triskart pagerino Lietuvos moterų rekordą 200 m plaukimo krūtine rungtyje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (16)