Varžybų nugalėtoja tapo Europos vicečempionė ir pasaulio absoliučios svorio kategorijos čempionato Tokijuje dalyvė Aneta Meškauskienė (Anykščių „Takas“, treneris – Eugenijus Šilaika), o antrąją vietą užėmė Europos jaunimo čempionato bronzos medalio laimėtoja Paulė Lavrinavičiūtė (Kauno „Osu“, treneris – Linas Jonika).

A. Meškauskienė ketvirtfinalyje po visų pratęsimų 3:2 nugalėjo Europos jaunimo vicečempionę Agnę Lavrinovičiūtę (Vilniaus „Saulės ženklas“, treneris – Paulius Klapatauskas), pusfinalyje – kitą Europos jaunimo vicečempionę Justyną Vabalis (Vilniaus „Ippon“, treneris – Jevgenijus Jurutas), o finale po 3 pratęsimų 4:1 – P. Lavrinavičiūtę.

P. Lavrinovičiūtė aštuntfinalyje nugalėjo Sylwią Wrobel, ketvirtfinalyje – Anną Bojdą, o pusfinalyje per pagrindinį laiką 5:0 – Darią Banasiak.

J. Vabalis ketvirtfinalyje po 2 pratęsimų nugalėjo Natalią Smith, pusfinalyje pralaimėjo A. Meškauskienei, o kovoje dėl 3 vietos 0:3 nusileido D. Banasiak.

A. Lavrinovičiūtė aštuntfinalyje nugalėjo Jelizavetą Chuiko, o Lolita Rubinienė (Kauno „Shori“, treneris – Tomas Zienius) ketvirtfinalyje po 2 pratęsimų nusileido D. Banasiak

Vyrų turnyrą laimėjo pasaulio vicečempionas lenkas Maciejus Mazuras, pusfinalyje įveikęs japoną Kadai Suzuki, o finale – Europos vicečempioną kartvelą Davidą Mšhaladzę.

A. Meškauskienė ir D. Mšhaladzė buvo apdovanoji specialiais prizais už geriausią kovos techniką, o P. Lavrinovičiūtė ir K. Suzuki – už geriausią kovos dvasią.