Vyrų grupėje sportininkams teko įveikti 8,7 km trasą ir surasti 24 kontrolinius punktus. Nugalėtoju tapęs Tomas Kuzminskis trasą įveikė per 1 val. 03 min. 21 sek., antroje vietoje likęs Rusijos atstovas Viktoras Dingesas trasoje užtruko 1 val. 07 min. 05 sek., trečias buvo taip pat sportininkas iš Rusijos Vladimiras Grininas (1 val. 15 min. 34 sek.). Vytautas Remeika trasoje užtrukęs 1 val. 22 min. 33 sek. užėmė 6-tą vietą, Mantas Volungevičius (1 val. 22 min. 37 sek.) buvo 7-tas.

Moterų grupėje geriausiai iš Lietuvos atstovių sekėsi Sandrai Katinaitei, kuri 6,9 km su 13 kontroliniu punktu trasą įveikė per 1 val. 43 min. 10 sek. ir užėmė 8-tą vietą, Adrija Kulbokaitė (1 val. 48 min. 25 sek.) buvo 10-ta, o Rasa Kaunelytė (1 val. 52 min. 30 sek.) – 12-ta. Nugalėtoja tapo Ukrainos atstovė Tatiana Bida, kuri trasą įveikė per 1 val. 05 min. 37 sek.

Kurčiųjų vasaros olimpinėse žaidynėse orientacininkams liko paskutinė rungtis – trijų etapų estafečių varžybos, kuriose lietuviai tikisi iškovoti medalius tiek vyrų, tiek moterų grupėse.

L. Voroneckajai - sidabro medalis

Bulgarijos sostinėje Sofijoje vykstančių XXII pasaulio kurčiųjų žaidynių lengvosios atletikos turnyre dalyvauja ir keturi Lietuvos atstovai.

Ketvirtadienį sidabro medalį moterų rutulio stūmime iškovojo Larisa Voroneckaja - 14,70 m.

Žaidynių prizininke šioje rungtyje ji tapo trečią kartą iš eilės: 2005 metais Australijoje ir 2009 metais Taivane L.Voroneckaja buvo apdovanota bronzos medaliais.

Šeštadienį L.Voroneckaja dar dalyvaus disko metimo varžybose.