Aukso medalį iškovojo prancūzas Martinas Fourcade. Vieną kartą šaudykloje suklydęs ir vieną baudos ratą įveikęs prancūzas finišavo per 30 min. 16,9 sek. Pasaulio čempionu 28-erių metų prancūzas tapo 11-ą kartą.

Antrą vietą užėmė norvegas Johannes Boe (+22,8 sek.; 3 baudos ratai), trečią – 43-ejų metų norvegas Ole Einaras Bjoerndalenas (+25,6 sek.; 1).

Labiausiai tituluotas pasaulio biatlonininkas O. E. Bjormdalenas pasaulio čempionatuose yra iškovojęs net 45 medalius.

26-erių metų T. Kaukėnas turėjo įveikti keturis baudos ratus ir nugalėtojui pralaimėjo 3 min. 30,5 sek.

24-erių metų Vytautas Strolia (+5.30,9; 4) liko 56-as.

57 varžybose dalyvavę biatlonininkai startavo pagal sprinto varžybose užimtas vietas. Sprinto rungtyje T. Kaukėnas buvo 31-as, o V. Strolia – 54-as.

Pasaulio taurės įskaitoje pirmaujantis M. Fourcade su 932 taškais dar labiau atitrūko nuo antroje vietoje esančio ruso Antono Šipulino (611 tšk.). T. Kaukėnas su 19 taškų yra 68-as tarp 96 klasifikuotų biatlonininkų.

Moterų 10 km persekiojimo lenktynėse triumfavo vokietė Laura Dahlmeier.

Vieną kartą šaudykloje suklydusi ir vieną baudos ratą įveikusi 23-ejų metų vokietė finišavo per 28 min. 2,3 sek. Pasaulio čempione ji tapo ketvirtąjį kartą.

Sidabro medalis atiteko baltarusei Darijai Domračevai (+11,6 sek.; 0 baudos ratų). Tai pirmasis tituluotos baltarusės apdovanojimas nuo 2014 metų. Pertrauką ji padarė dėl motinystės atostogų.

Bronzos medaliu tenkinosi sprinto rungties čempionė čekė Gabriela Koukalova (+16,6 sek.; 3).

58 varžybose dalyvavusios biatlonininkės startavo pagal sprinto lenktynėse užimtas vietas.