Šaudykloje lietuvių pasirodymas buvo identiškas – tiek gulėdami, tiek stovėdami mūsiškiai padarė po 1 klaidą, tad iš viso suko po 2 baudos ratus.

Visgi greičiu trasoje T. Kaukėnas įtikinamai aplenkė K. Dombrovskį ir finišavo 58-tas (25:32.9) bei iškovojo kelialapį į persekiojimo lenktynes, o K. Dombrovskis (26:33.7) liko tik 90-tas tarp 102 sportininkų.

Dar vieną pergalę šventė puikią sportinę formą pastaruoju metu demonstruojantis vokietis Simonas Schemppas (0 baudos ratų, 23:18,8 min). Antras buvo rusas Jevgenijus Garaničevas (0, 23:32.8), o trečias – Slovėnijai atstovaujantis Jakovas Fakas (1, 23:38.9).

Bendroje pasaulio taurės įskaitoje ir toliau pirmauja prancūzas Martinas Fourcade'as (532 taškai), kuris ketvirtadienį finišavo tik 25-tas. Už jo rikiuojasi 7-tas ketvirtadienį atšliuožęs rusas Antonas Šipulinas (507 tšk.) bei S. Schemppas (489).