Sidabro medalis atiteko vengrui Laszlo Bodrogi. Jis nugalėtojui pralaimėjo 52,06 sek. Bronzos medalį pelnė olandas Stefas Clementas. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 57,71 sek.

F. Cancellara 2005 metų pasaulio čempionate Ispanijoje pelnė bronzos medalį.

Latvijos atstovas Raivis Belochvoščikas (+2.19,77) užėmė 13-ąją vietą ir pelnė kelialapį į Pekino olimpines žaidynes.

Lenktynėse dalyvavo 69 dviratininkai. Šiose varžybose Lietuvai ketino atstovauti Raimondas Rumšas, tačiau Tarptautinė dviračių sporto sąjunga informavo Lietuvos dviračių sporto federaciją, kad praeityje į dopingo skandalą įsivėlęs lietuvis yra nepageidaujamas pasaulio pirmenybėse.

Penktadienis čempionate - poilsio diena. Šeštadienį vyks moterų ir jaunimo (iki 23 metų) grupinės lenktynės, o sekmadienį paaiškės vyrų grupinių lenktynių prizininkai.

Vyrai. 44,9 km atskiro starto lenktynės.

1. Fabian Cancellara (Šveicarija) - 55 min. 41,35 sek. (vid. greitis - 48,375 km/h)

2. Laszlo Bodrogi (Vengrija) - atsiliko 52,06 sek.