Vyrų šuolių į tolį varžybas laimėjo 27-erių metų olimpinis čempionas britas Gregas Rutherfordas. Jis finale nuskriejo 8,29 m ir 14 cm aplenkė 19-a kartų Graikijos čempioną Louisą Tsatoumą.

Vos vienu cm nuo graiko atsilikęs prancūzas Kafetienas Gomisas tenkinosi bronza.

Antrankos varžybose startavę Lietuvos atletai - Tomas Vaitonis ir Mykolas Povilaitis - tarp 30-ties dalyvių užėmė atitinkamai 16-tą ir 17-tą vietas.

Vyrų ieties metimo auksą iškovojo suomis Anttis Ruuskanenas

Vyrų ieties metimo varžybose triumfavo Londono olimpiados bronzos medalininkas 30-metis suomis Anttis Ruuskanenas, savo šaliais šios rungties Senojo žemyno čempiono titulą sugrąžinęs po 40 metų pertraukos.

Anttis Ruuskanenas

Jis finale ietį nuskraidino 88,01 m ir 3,22 m aplenkė tarp Suomijos atletų įsispraudusį bei sidabrą iškovojusį praėjusių pirmenybių nugalėtoją pasaulio vicečempioną čeką Vitezslavą Vesely.

Bronzos medaliu tenkinosi planetos vicečempionas suomis Tero Pitkaemaekis - 84,40 m.

8. Matija Kranjč (Slovėnija) 78,27

Europos lengvosios atletikos pirmenybėse sprinto estafečių varžybose triumfavo britai

Didžiosios Britanijos vyrų kvartetas estafetę 4 po 100 m įveikė per 37,93 sekundės ir Senojo žemyno čempiono titulą susigrąžino po aštuonerių metų pertraukos.

Adamas Gemilis, Richardas Kilty'is, Harry'is Aikines-Aryeetey ir Jamesas Ellingtonas

Nugalėtojams pralaimėjusi 0,16 sekundžių sidabru antrosiose pirmenybėse iš eilės tenkinosi Vokietijos sprinteriai, o bronzos medalius, kaip ir prieš dvejus metus Suomijoje iškovojo Prancūzijos komanda, nugalėtojams pralaimėjusi 0,54 sekundės.

Čempionų titulus ginę Olandijos bėgikai liko penktoje vietoje.

6. Lenkija 38,85

Didžiosios Britanijos sprinterės aplink stadioną vieną ratą pasikeisdamos nubėgo per 42,24 sekundės ir, pagerinusios šalies rekordą, Europos čempionių titulus susigrąžino net po 64-erių metų pertraukos.

Asha Philip, Ashleigh Nelson, Jodie Williams ir Desiree Henry

0,21 sekundės nuo nugalėtojų atsilikusios pasaulio vicečempionės prancūzės tenkinosi sidabru, o bronza džiaugėsi po aštuonerių metų pertraukos vėl ant prizininkių pakylos užlipusios Rusijos bėgikės, kurios britėms pralaimėjo 0,98 sekundės.

Čempionių titulus ginusios vokietės suklydo dar pusfinalyje ir į finalą nepateko.

Britas Mohamedas Farahas Europos Šveicarijoje iškovojo antrąjį aukso medalį

Antrąjį aukso medalį Šveicarijoje vykstančiose Europos lengvosios atletikos pirmenybėse iškovojo 31-erių metų Mohamedas Farahas.

Mohamedas Farahas

Trečiadienį susigrąžinęs čempiono titulą 10 000 m bėgime, M. Farahas sekmadienį ketvirtąjį kartą iš eilės laimėjo Senojo žemyno pirmenybių auksą 5000 m nuotolyje. Šios rungties olimpinis ir dukart pasaulio čempionas finale distanciją įveikė per 14 minučių 5,82 sekundės ir finiše 3,5 sekundės aplenkė Hayle'ą Ibrahimovą iš Azerbaidžano.

Bronzos medalį iškovojo kitas britas Andy Vernonas, kurie trečiadienį dvigubai ilgesniame nuotolyje laimėjo sidabrą.

8. Antonio Abadia (Ispanija) 14:11,89

Europos lengvosios atletikos čempionato moterų 3000 m kliūtinį bėgimą laimėjo vokietė

Moterų 3000 m kliūtinio bėgimo rungtį laimėjo 30-metė vokietė Antje Moeldner-Schmidt.

Prieš dvejus metus Suomijoje bronzos medalį iškovojusi Vokietijos atletė sekmadienį finale nuotolį nubėgo per 9 minutes 29,43 sekundės ir finišo tiesiojoje 0,73 sekundės aplenkė antroje vietoje likusią švedę Charlottą Fougberg.

Antje Moeldner-Schmidt

Trečiąją vietą užėmė ispanė Diana Martin.