Čikagos ledo ritulininkai namuose daugiau nei 21 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po pratęsimo 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 1:0) nugalėjo septintą nesėkmę per aštuonis mačus patyrusią ir tryliktoje pozicijoje Vakarų konferencijos esančią Anahaimo „Ducks“ (4 tšk.) komandą.

Pergalingo įvarčio – antro šį sezoną – autoriumi 51-ą pratęsimo sekundę tapo Jonathanas Toewsas (60:51).

„Blackhawks“ ekipos vartininkas Corey Crawfordas atrėmė visus 39 svečių metimus ir antrame mače iš eilės į savo vartus nepraleido nė vieno įvarčio.

„Ducks“ klubo vartininko Frederiko Anderseno sąskaitoje – 23 atremti arenos šeimininkų metimai iš 24.