„Winmau Vilnius Open 2013“ varžybų finale šeštadienį A. Čiplys (Mažeikių DARTS sporto klubas) rezultatu 6:0 įveikė kitą savo klubo atstovą latvį Aigarą Strelį, o K. Lušaitė (Jonavos „Strėlė“) 5:2 nugalėjo latvę Ireną Bauzę (Mažeikių DARTS).

Treti liko Kauno-Klaipėdos smiginio klubo „Smiginis LT“ nariai: Darius Labanauskas ir Tomas Šakys. Pusfinalyje D. Labanauskas 1:5 nusileido Latvijos atstovui, o T. Šakys 3:5 pralaimėjo vėliau čempionu tapusiam A. Čipliui.

Moterų grupėje trečias vietas užėmė Aurita Sirvydytė (sporto klubas „Vilniaus legionas“) ir kėdainiškė Sandra Rimkevičiūtė (Jonavos sporto klubas „Strėlė“).

Paguodos turnyrą laimėjo Tomas Riaubiškis („Strėlė“), kuris finale 3:0 nugalėjo Donatą Zaikauską (DARTS).

„Winmau Vilniaus legiono taurė 2013“ varžybų finale A. Čiplys tik po itin įtemptos ir lygios kovos nugalėjo D. Labanauską (6:5), o K. Lušaitei pasipriešinti nepajėgė trakiškė Vilma Armalienė („Vilniaus legionas“) - 5:2.

Treti liko latvis Madarsa Razma (DARTS) ir T. Šakys. Moterų grupėje trečias vietas užėmė Vilniaus legionierės Aurita Sirvydytė ir Jurgita Bendinskienė.

Paguodos turnyrą laimėjo Ginataras Tumėnas („Vilniaus legionas“), kuris 3:1 nugalėjo Andrių Sparauską („Smiginis Lt“).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)