Lietuvis 168,5 km distancijoje penktadienį net 11 minučių ir 50 sekundžių atsiliko nuo lyderių grupės, kurios priekyje finišavo italas Fabio Felline'ui:

1. Fabio Felline (Italija) 4 val. 22 min. 52 sek.
2. Wesley Sulzberger (Australija)
3. John Darwin Atapuma (Kolumbija)
4. Enrico Barbin (Italija)
5. Radoslav Rogina (Kroatija) tas pats laikas
...
61.Tomas Vaitkus atsiliko 11 min. 50 sek.
...
116.Ilja Davidenok (Kazachstanas) 19:08

Po prologo ir pirmojo etapo T. Vaitkus smuktelėjo į 66-ą poziciją ir nuo lenktynių lyderiu tapusio italo Fabio Felline'o atsilieka 12 minučių 2 sekundes:

1. Fabio Felline (Italija) 4 val. 33 min. 10 sek.
2. Artur Van Overberghe (Belgija) atsilieka 15 sek.
116.Endi Sirol (Kroatija) 20:41

Tarptautinių dviratininkų lenktynių Liuksemburge antrąjį etapą iš lietuvių greičiausiai baigęs Ignatas Konovalovas buvo 47-as

Liuksemburge tęsiasi penkių dienų 73-osios „Škoda-Tour de Luxembourg“ dviratininkų lenktynės, kuriose dalyvauja ir keturi Lietuvos atletai.

Penktadienį antrajame 173,1 km etape iš lietuvių geriausiai sekėsi „Team MTN Qhubeka“ ekipos nariui Ignatui Konovalovui, kuris finišo liniją kirto 47-as ir tik 35 sekundes atsiliko nuo etapą laimėjusio italo Giacomo Nizzolo.

Beveik pusantros minutės etapo nugalėtojui pralaimėjęs Gediminas Bagdonas („Ag2R Mondiale“) užėmė 61-ą vietą, o su autsaiderių grupe etapą baigę ir nuo nugalėtojo beveik 13 minučių atsilikę 113 ir 114-oje pozicijose finišavo atitinkamai Gediminas Kaupas („Team Differdange-Losch“) bei Evaldas Šiškevičius („Sojasun“):

1. Giacomo Nizzolo (Italija) 4 val. 10 min. 24 sek.
127.Willem Wauters (Belgija) 12:45

Bendroje įskaitoje po prologo ir antrojo etapo aukščiausiai iš lietuvių pakilęs Ignatas Konovalovas užima 53-ą vietą ir 1 minutę 11 sekundžių pralaimi naujuoju lenktynių lyderiu tapusiam prancūzui Jonathanui Hivertui, kuris penktadienį finišavo septintas:

1. Jonathan Hivert (Prancūzija) 8 val. 54 min. 57 sek.
2. Matthias Brandle (Austrija) atsilieka 2 sek.
127.Duber Quintero (Kolumbija) 20:33

„Tour de Suisse“ dviratininkų lenktynių Šveicarijoje septintą etapą Aidis Kruopis baigė toli nuo lyderių

Šveicarijoje vykstančių daugiadienių „Tour de Suisse“ dviratininkų lenktynių septintąjį etapą „Orica-GreenEdge“ ekipos narys Aidis Kruopis baigė tik 141-as ir bendroje lenktynių įskaitoje pakilo į 147-ą poziciją iš 149-osios.

Lietuvos dviratininkas penktadienį 206 km distancijos finiše net 28 su puse minutės pralaimėjo etapą laimėjusiam portugalui Rui Alberto Fariai Da Costai:

1. Rui Alberto Faria Da Costa (Portugalija) 5 val. 11 min. 08 sek.
2. Bauke Mollema (Olandija)
3. Tejay Van Garderen (JAV) tas pats laikas
4. Thibaut Pinot (Prancūzija) atsiliko 9 sek.
5. Cameron Meyer (Australija) 22
...
141.Aidis Kruopis 28:36
...
151.Cyril Lemoine (Prancūzija) 29:07

Po septynių etapų A. Kruopis nuo lenktynių lyderio poziciją išsaugojusio šveicaro Mathiaso Franko, kuris penktadienį finišavo devintas, atsilieka jau 1 valanda 14 minučių 29 sekundėmis:

1. Mathias Frank (Šveicarija) 25 val. 42 min. 36 sek.
2. Rui Alberto Faria Da Costa (Portugalija) atsilieka 13 sek.
152.Oliver Kaisen (Belgija) 1:25:33

Tarptautinių dviratininkų lenktynių Liuksemburge trečiajame etape Ignatas Konovalovas lyderiui pralaimėjo pusantros minutės ir buvo 41-as

Šeštadienį trečiajame 178,8 km etape iš lietuvių geriausiai sekėsi „Team MTN Qhubeka“ ekipos nariui Ignatui Konovalovui, kuris finišo liniją kirto 41-as ir nuo antrąjį iš eilės etapą laimėjusio italo Giacomo Nizzolo atsiliko pusantros minutės.

Gediminas Bagdonas („Ag2R Mondiale“) trečiojo etapo finišo liniją kirto 61-as, Evaldas Šiškevičius („Sojasun“) - 73-as, o Gediminas Kaupas („Team Differdange-Losch“) liko 114-as tarp 118-os lenktynes tęsiančių dviratininkų:

1. Giacomo Nizzolo (Italija) 4 val. 25 min. 59 sek.
2. Aleksej Catevič (Rusija)
3. Pier Pablo De Negri (Italija)
4. Paul Martens (Vokietija)
5. Marco Marcato (Italija) visų laikas vienodas
...
41.Ignatas Konovalovas atsiliko 1 min. 31 sek.
118.Mike Diener (Olandija) 23:42

Bendroje įskaitoje po prologo ir trijų etapų aukščiausiai iš lietuvių pakilęs Ignatas Konovalovas užima jau 35-ą vietą ir 2 minutes 42 sekundes pralaimi lenktynių lyderio poziciją išsaugojusiam prancūzui Jonathanui Hivertui, kuris šeštadienį finišavo dešimtas:

1. Jonathan Hivert (Prancūzija) 13 val. 20 min. 56 sek.