Lietuvis pirmajame pusfinalio plaukime finišavo ketvirtas, nuotolį įveikęs per 58,11 sek.

Bendroje įskaitoje panevėžietis užėmė devintą vietą ir bus pirmas atsarginis sportininkas.

Geriausią laiką tarp visų 16-os pusfinalio dalyvių užfiksavo Arno Kamminga (56,37 sek.) iš Nyderlandų, o vietą finale garantavo 57,87 sek. rezultatas.

Ryte A. Šidlauskas buvo 13-as (58,36 sek.), o jo asmeninis šios rungties karjeros rekordas yra 57,52 sek.

Lietuvos rekordas (57,02 sek.) nuo 2015 metų priklauso Giedriui Titeniui.

Vyrų 100 m plaukimo krūtine finalas įvyks ketvirtadienio vakarą.

„LTU Aquatics“ primena, kad Rumunijoje sidabro medalį vyrų 400 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyje antradienį Lietuvai iškovojo Danas Rapšys.