Galingai penktadienį popietinėse varžybose startavo Lietuvos sprinteriai, besivaržantys 200 m distancijoje – visose septyniose valčių klasėse lietuviai pateko į pusfinalius.

Geriausiai sekėsi jaunių amžiaus kanojininkui Vadimui Korobovui, kuris laimėjo atrankos plaukimą.

Antrąsias vietas savo atrankos plaukimuose užėmė jaunių grupėje vienvietę baidarę irklavęs Artūras Seja bei dviviete baidare plaukę Rokas Puzonas ir Gytis Macevičius ir jaunimo grupėje besivaržantis kanojininkas Henrikas Žustautas.

Jaunimo varžybose startavę baidarininkai – vienvietę irklavęs Viktoras Čaplinskis bei dvivietėje plaukę Simonas Maldonis ir Elvis Sutkus – savo plaukimuose užėmė trečiąsias vietas, o kanojininkė (iki 23 metų) Rūta Dagytė atrankiniame plaukime finišavo šešta.

Penktadienį rytinėse varžybose baidarininkų jaunių 1000 m rungtyje startavęs Lietuvos kvartetas – Lukas Radivanovskis, Benas Sapatka, Tomas Baltakis, Aurimas Pupelis – užėmė 20 vietą tarp 24 ekipažų, o baidarininkės jaunės Šarūnė Uzdraitė ir Lada Čechova 500 m rungtyje buvo 24-tos.