Lietuvis vyrų 100 m bėgimo atrankoje užėmė antrąją vietą (10,23 sek.). Finale R. Sakalauskas aplenkė visus varžovus bei užėmė pirmąją vietą. Jo rezultatas - 10,08 sekundės - geresnis už Lietuvos rekordą, tačiau palankus vėjas (2.3 m/sek.) kiek viršijo leistiną normą.

Antras 100 m bėgime finišavo Turkijos atstovas Ramilis Guliyevas (10,15 sek.), o trečias buvo rusas Aleksandras Bredniovas (10,19 sek.).

Šuolininkas į tolį Povilas Mykolaitis pakartojo savo geriausią sezono rezultatą (7,80 m) ir užėmė penktąją vietą. Nugalėjo rusas Aleksandras Menkovas (8,06 m), aplenkęs tautiečius Pavelą Šaliną (7,94 m) bei Aleksandrą Petrovą (7,92 m).

Savo geriausią sezono rezultatą (1 min. 47,78 sek.) pakartojo ir Vitalijus Kozlovas, kuris 800 m bėgime finišavo septintas.

Sonata Tamošaitytė 100 m barjerinio bėgimo atrankoje buvo ketvirta (13,23 sek.) ir su šeštu rezultatu pateko į finalą, kuriame distancijos nebaigė.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)