Sidabro medalis atiteko šeštadienį sprinto rungties pasaulio čempionės titulą apgynusiai vokietei Magdalenai Neuner, o bronzos apdovanojimu tenkinosi rusė Olga Viluchina.

1. Darija Domračiova (Baltarusija) - 29 min. 39,6 sek. (2 baudos ratai)
2. Magdalena Neuner (Vokietija) - atsiliko 25,1 sek. (3)
3. Olga Vilichina (Rusija) - 1:15,4 (1)
4. Tora Berger (Norvegija) - 1:25,8 (3)
5. Helena Ekholm (Švedija) - 1:28,3 (2)
...
50. Diana Rasimovičiūtė (Lietuva) - 6:12,0 (6)

Prancūzui - antras čempionato aukso medalis

Antrą aukso medalį vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynėse iškovojo prancūzas Martinas Fourcade'as, kuris išvakarėse nugalėjo ir 10 km sprinto rungtyje. Prancūzijos biatlonininkas sekmadienį keturis kartus suklydo šaudykloje, o distanciją įveikė per 33 minutes 39,4 sekundės.

Sidabro apdovanojimas po bronzos šeštadienį iškovotos sprinte atiteko švedui Carlui Johanui Bergmanui, kuris dukart pasaulio čempionui finiše pralaimėjo 5,2 sekundės, nors ir šaudė taikliau.

Bronzos medalio savininku tapo rusas Antonas Šipulinas, kuris prancūzui finiše pralaimėjo 22,1 sekundės.

1. Martin Fourcade (Prancūzija) - 33 min. 39,4 sek. (4 baudos ratai)
2. Carl Johan Bergman (Švedija) - atsiliko 5,2 sek. (2)