Finalo plaukime susirungė trys stipriausi baidarininkai: daugkartinis Lietuvos prizininkas S. Mažeikis, daugkartinis Latvijos čempionas Kasparas Pakeris ir stipriausias Baltarusijos baidarininkas Dmitrijus Halavinskis.

Geriausiųjų tarpusavio varžybos klostėsi labai įtemptai. Pirmas dvidešimties vartų trasą nekliudęs nė vienos kartelės įveikė ir čempionu tapo K. Pakeris iš Valmieros. Jo rezultatas 83,06 sekundės.

S. Mažeikis į trasą išplaukė antras. Vilnietis Vokės upės trasoje jis tarp kartelių nardė sėkmingai ir buvo greičiausias trasoje, įveikęs ją per 81,55 sekundės. Deja, Lietuvos atletas, nerdamas pro šešioliktus vartus, smakru kliudė kartelę ir akylūs teisėjai užfiksavo 2 sekundžių baudą. Galutinis 83,55 sekundžių rezultatas garantavo tik trečią vietą ant nugalėtojų pakylos. Mūsiškis nuo nuo minskiečio D. Halavinskio atsiliko vos 0,07 sekundės.

Jaunių grupėje K1 baidarių klasėje sidabro medalį laimėjo alytiškis Edvinas Turčinavičius, o auksą latvis Krišas Melnikonis iš Valmieros.

Dominyka Abromavičiūtė tapo absoliučia nugalėtoja tiek suaugusiųjų, tiek jaunių K1 baidarių klasėje. Keturiolikmetė sportininkė daugiau nei 5 sekundėmis aplenkė antrojoje vietoje likusią dešimt metų vyresnę minskietę Kateriną Jesijevič.

Kanojų C1 moterų klasėje antrą vietą laimėjo vilnietė Ingvilė Middtun, kuri nusileido tik Martai Zanderei iš Rygos.

C1 klasėje sėkmė lydėjo Arnoldą Gotto, laimėjusį bronzos medalį jaunių grupėje.

Vilniaus klubas „Regata“ triumfavo absoliučioje komandų įskaitoje, o trečią vietą užėmė antras Vilniaus klubas - „Volatilis“.