Bronzos apdovanojimas šioje rungtyje įteiktas ukrainiečiui Olegui Bilokonui (16,30 m).

Kitas Lietuvos atstovas - Mindaugas Lukas Jurkša - tarp dvylikos finalinių varžybų dalyvių tenkinosi šeštąja pozicija - 15,06 m (15,06-x-14,65-14,85-x-x).

Tai buvo jau antrasis Lietuvos lengvaatlečių apdovanojimas šioje olimpiadoje. Ketvirtadienį sidabrą moterų rutulio stūmime iškovojo Larisa Voroneckaja - 14,70 m.

Estafečių varžybomis Lietuvos orientacininkai baigė pasirodymą pasaulio kurčiųjų olimpiadoje Bulgarijoje. Paskutinėje rungtyje Lietuvos rinktinė iškovojo du bronzos medalius - tiek vyrų, tiek moterų komandos užėmė trečiąsias vietas.

Vyrų komanda - Mantas Volungevičius, Vytautas Remeika ir Tomas Kuzminskis - estafečių trasą įveikė per 1 val. 48 min. 38 sek.

Nugalėtojais tapo Rusijos atstovai, kurie trasoje užtruko 1 val. 36 min. 35 sek., antrą vietą iškovojo Ukrainos komanda (1 val. 44 min. 26 sek.).

Bronzos apdovanojimus iškovojusi moterų komanda - Adrija Kulbokaitė, Rasa Kaunelytė, Sandra Katinaitė - trasoje sugaišo 2 val. 18 min. 55 sek.

Aukso medalius pelnė Ukrainos orientacininkės (1 val. 49 min. 25 sek.), o sidabras atiteko Rusijos ekipai (1 val. 52 min. 23 sek.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)