6 minutes 46 sekundes etapo nugalėtojui pralaimėjęs Tomas Vaitkus („GreenEdge Cycling Team“) etape užėmė 168-ą vietą.

Etapo rezultatai:

1. Mark Cavendish (D. Britanija) - 6 val. 32 min. 32 sek.
...
168. Tomas Vaitkus (Lietuva) - atsiliko 6 min. 46 sek.
...
176. Michael Matthews (Australija) -11:17

Bendroje lenktynių įskaitoje po dviejų etapų R. Navardauskas pakilo į dešimtą vietą ir nuo lenktynių lyderio poziciją išsaugojusio australo Matthew Harley Gosso atsilieka 17 sekundžių. Daugiau, kaip 7 minutes australui pralaimintis T. Vaitkus - 169-as.

Bendra įskaita:

1. Matthew Harley Goss (Australija) - 6 val. 51 min. 13 sek.
2. Stuart O'Grady (Australija)
3. Sebastian Langeveld (Olandija)
4. Cameron Meyer (Australija) - tas pats laikas
5. Mark Cavendish (D. Britanija) - atsilieka 13 sek.

I.Čilvinaitė lenktynėse Olandijoje finišavo dvidešimta

Olandijoje vykusiose klasikinėse dviratininkių lenktynėse „Drentse 8“ dvidešimtą vietą užėmė „Diadora-Pasta Zara“ ekipai atstovaujanti Inga Čilvinaitė, o jos komandos draugės Edita Janelūnaitė bei Agnė Šilinytė finišavo atitinkamai 38-a ir 64-a.

Pirma Lietuvos dviratininkė 141,2 km lenktynių nugalėtojai australei Chloei Hosking pralaimėjo 11 sekundžių, antra - 16 sekundžių, o trečia - daugiau nei puspenktos minutės.

1. Chloe Hosking (Australija) - 3 val. 41 min. 15 sek.