Lietuvis geriausiu šeštuoju bandymų 11,34 kg svorio įrankį numetė 19,98 m ir, pagerinęs Europos čempionatų rekordą, beveik dviem metrais aplenkė antroje vietoje likusį vokietį Stephaną Frey'ų (17,99 m).

Bronza atiteko prancūzui Arnaudui Dupuisui - 17,79 m.

Saulius Svilainis (14,92 m.) šioje amžiaus grupėje liko devintas tarp šešiolikos atletų, o visi Lino Kulboko bandymai buvo nesėkmingi.

Penktadienį svarsčio metimo varžybose atskirose amžiaus grupėse jėgas išmėgino dar trys Lietuvos atletai: M60 grupėje (svoris - 9,08 kg) Leonardas Varnas užėmė penktą vietą (16,36 m), M75 grupėje (svoris 7,26 kg) Antanas Černiauskas liko šeštas (12,84 m), o M55 grupėje (svoris - 11,34 kg) Gintaras Pridotkas buvo devintas (12,55 m).

Lietuvos atstovai Europos veteranų uždarų patalpų lengvosios atletikos pirmenybėse Ispanijoje jau iškovojo 2 aukso, 3 sidabro bei 1 bronzos apdovanojimą ir komandų rikiuotėje užima 22-ąją vietą tarp 29-ių medalius pelniusių komandų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)