Pasaulio lengvosios atletikos federacijos Kontinentinio turo auksinių varžybų serijai priskiriamame turnyre nugalėjo slovėnas Kristjanas Čehas, nusviedęs diską 71,23 m.

23-ejų atletui iki praėjusią gegužę fiksuoto asmeninio rekordo pritrūko vos 4 cm.

A. Gudžiui antrą poziciją atnešė 67,39 m metimas, už jo nugaros liko Tokijo olimpinis čempionas iš Švedijos Danielis Stahlis (67,01 m).

Dar vienas švedas Simonas Petterssonas, prieš dvi dienas diską sviedęs už 70 m atžymos, šįkart tenkinosi penkta vieta (64,08 m).

Primename, kad K. Čehas triumfavo ir praėjusį mėnesį JAV vykusiame pasaulio čempionate. Likusią apdovanojimų pakylą tuomet užėmė lietuviai: M. Alekna buvo antras, A. Gudžius – trečias.

Dar kartą tie patys konkurentai santykius aiškinsis rugpjūčio 15-21 d. Miunchene (Vokietija) laukiančiose Europos pirmenybėse.